OFERTA E VERËS! 25% ULJE NËSE REZERVONI TANI

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për të gjithë ju që mendoni të udhëtoni për qëllime biznesi apo për të pushuar.

MIRËSEVINI NË BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për të gjithë ju që mendoni të udhëtoni për qëllime biznesi apo për të pushuar. Klientet që qëndrojnë tek ne mbeten të impresionuar pozitivisht nga stili unik, shërbimii personalizuar dhe profesional që ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike që hoteli ka.

Arkitektura e vecantë, arrin te ndërthurë mjaft mirë modernen me luksozen, shërbimi me standarte të larta e bën hotelin tonë të ri që të renditet mes hoteleve më të mira në Tiranë, Shqipëri. Hoteli është mundësuar nga Shijaku Sh.p.k dhe është Hoteli i parë “PREMIER” në Shqipëri nga marka e njohur botërore Best Western International. Ne tek BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel në Tiranë, përpiqemi të përmbushim në maksimum pritshmeritë e klienteve tanë, por edhe ti tejkalojmë ato.

Earn More!
It's free to join, and you can start earning points immediately through:
  • Hotel stays
  • Partner offers
  • Rewarding promotions
Discover Shiko më shumë
TAKIME BIZNESI
APO PUSHIME RELAKSUESE ?
Shiko më shumë
NGRENIE DHE BARE Shiko më shumë
KONFERENCA Shiko më shumë

VENDODHJA & AKSESI

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel neTirane eshte pozicionuar strategjikisht, me vendodhje fantastike dhe distance kyce nga te gjitha atraksionet me te mira turistike dhe institucioneve publike ne Shqiperi. Hoteli ndodhet shume prane Aeroportit Nderkombetar te Tiranes “Nene Tereza”, ka akses shume te mire me qendren e qytetit dhe eshte vetem 20 minuta larg nga plazhet ranore dhe me vije te gjate bregdetare te Shqiperise.
Aeroporti
Aeroporti 2 minuta ne kembe nga terminali kryesor i Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës "Nënë Tereza".
Rilaks
Rilaks 20 minuta larg nga plazhet më të mira të gjata të zonës rërë.
Shëtitje në qytet
Shëtitje në qytet 20 minuta larg nga "sheshi Skënderbej ', qendra e qytetit të Tiranës.
Transporti
Transportim Transporti publik në krah të hyrjes kryesore të Aeroportit Ndërkombëtar.
Hartë