NE CDO CAST, TE FTUARIT NE HOTELIN ME 4-YJE BEST WESTERN PREMIER ARK HOTEL NE TIRANEMUND TE SHIJOJNE SHERBIMET E SHKELQYERA DHE CILESORE.

Sherbime

Hoteli ofron per te gjithe te ftuarit sherbime te perditesuara me te rejat me te fundit. Te nderthurura me filozofine e drejtimit te Hotelit, ato perqasen si autentike ne llojin e tyre. Nese deshironi te shijoni ndjesine e vecante teksa zbuloni te panjohurat e qytetit te Tiranes, apo relaksin qe ju ofron plazhi me i afert, apo realizimin e takimeve te biznesit;

te gjitha keto mund t’ju ofrohen fale faciliteteve “te konceptuara” per ju vetem prane BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel ne Tirane, Shqiperi. Ne ju sigurojme sherbim 24 ore, asistuar nga stafi i afte per te komunikuar ne disa gjuhe, te cilet gjenden ne tavolinen e recepsionit dhe sigurimit te informacionit ne hollin kryesor ne hyrje te hotelit.

PJESA E JASHTME

HOTELI ARK KA PAJISJE MODERNE DHE SHUME FUNKSIONALE.

HEALTH CLUB & SPA

Klubi i shendetit “Ark & Spa” eshte vendosur brenda BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel. Jeni te ftuar ne katin ku ndodhet qendra e Fitnesit, ku ju do te keni mundesine te gjeni Klubin tone te shendetit, nje palester dhe nje qender estetike qe do tju perkedheli me nje vemendje special dhe do tiu ndihmoje te largoni tutje stresin dhe te rifitoni sensin e te ndierit mire.

Clubi jone I shendetit ”Ark & spa” ofron nje palester te kompletuar me te gjitha pajisjet e Techno Gym dhe pajisjet e kardios, banjo turke, sauna, dhome me avull, dhome relaksi, Jakuzzi dhe nje sere trajtimesh dhe masazhesh per trupin tuaj te bera nga nje staf professional e shume shume te tjera.

PAJISJE

Perfekt si per zhvillimin e aktiviteteve te lidhura me ngushtesisht me punen apo edhe per te ndjere kenaqesine e te pushuarit, Best Western Premier Ark Hotel ne Tirane ju siguron gjithcka ju nevojitet per te bere qe takimet e biznesit te shnderrohen ne nje fllad kenaqesie dhe permbushje profesionale, takimet speciale qe te kujtohen gjate, si edhe eventet e vecanta te jene spektakolare dhe te paharrueshme. Me enrgjine qe na karakterizon, ne jemi ketu per bere te mundur qe eventi juaj special te jete nje sukses i pamase fale autencitetitsa i perket menyres sone te te vepruarit, risise ne dizajn qe ne percjellim dhe kapacitetit te duhur dhe te dedikuar te ambjenteve te hotelit.