Best western premier ark hotel tirana
Hyrja e hotelit
Best western premier ark hotel tirana
hall of hotel
Best western premier ark hotel tirana

MIRËSEVINI NË BEST WESTERN PREMIER ARK HOTEL

SHIKO MË SHUMË
left_arrow left_arrow
2
0

MIRËSEVINI NË BEST WESTERN PREMIER ARK HOTEL

QËNDRONI ME NJERËZ QË PËRKUJDESEN

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel në Tiranë Shqipëri është zgjedhja ideale për të gjithë ju që mendoni të udhëtoni për qëllime biznesi apo për të pushuar.

Klientët që qëndrojnë tek ne mbeten të impresionuar pozitivisht nga stili unik, shërbimi i personalizuar dhe profesional që ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike që hoteli ka afër Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës. Arkitektura e veçantë e Ark Hotel në Tiranë, arrin te ndërthurë mjaft mirë modernen me luksozen, shërbimi me standarte të larta e bën hotelin tonë të ri që të renditet mes hoteleve më të mira në Tiranë, Shqipëri. Hoteli është mundësuar nga Shijaku Sh.p.k dhe është Hoteli i parë “PREMIER” në Shqipëri, nga marka e njohur botërore Best Western International. Ne tek BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel Tirana në Tiranë, përpiqemi të përmbushim në maksimum pritshmeritë e klienteve tanë, por edhe ti tejkalojmë ato.

SHIKO MË SHUMË
best western premier ark hotel tirana room
executive room hotel near airport tirana
Suite Hotel

ROOMS

Dhomat Standarte

VIEW MORE

ROOMS

Suitat Ekzekutive

Përjetoni miksimin perfekt të stilit…

VIEW MORE

ROOMS

Suita Junior

Zgjidhni një dhomë Premier në Hotelin BEST WESTERN PREMIER Ark dhe shijoni…

VIEW MORE

ROOMS

Dhomat Deluxe

Qëndroni në dhomën Deluxe të Ark Hotel BEST WESTERN PREMIER dhe do të shijoni…

VIEW MORE

Guest Reviews